chorobahpv

Subtitle

Sposoby uzyskać Creative Sex i prezerwatywy

Jeśli uważasz, że twoje życie hpv u mężczyzn seksualne potrzebuje nieco więcej w nim iskrę, spróbuj przełączyć rzeczy się trochę zmieniając prezerwatyw. Może to wydawać się dziwne, ale wystarczy zmienić rodzaj używanej prezerwatywy, można mieć lepsze doświadczenie seksualne.


 Oto kilka wskazówek, z wykorzystaniem różnych prezerwatyw bardziej ekscytującego życia seksualnego.


 Nie do zwykłego


 The Plain Old prezerwatywy lateksowe są ok, jeśli chodzi o robienie tego, co prezerwatywa jest wykonana w sposób, który byłby bezpieczny seks, aby zabezpieczyć się przed chorobami przenoszonymi drogą płciową i nieplanowanej ciąży. Ale staram się trzymać z dala od zwykłych prezerwatyw. Można się naprawdę nudne i nie będzie naprawdę zrobić wszystko, aby ożywić doświadczenia.


 Różne kolory i wzory


 Można wybrać się każdą końcówkę kolorowe prezerwatywy w tych dniach. Kolory wahają się od podstawowych czerwienie, zielenie i błękity do jedynego w swoim rodzaju, jak te, które są w różnych partnerów, takich jak kamuflaż, flagi powiatu, a nawet drukuje projektantów. Kolory zostały naukowo udowodnione, aby zmienić nastrój danej hpv osoby, więc używać kolorów prezerwatywy aby uczynić go bardziej interesujące.


 Flavors


 Niektórzy ludzie uważają, że to odrażające używać prezerwatyw, które mają smaki na nich, ale nie zamykaj swój umysł do myśli jeszcze. Podobnie jak kolory, zapachy i smak może również zmieniać nastrój danej osoby. Prezerwatywy są w szerokiej gamie smaków i zapachów. Niektóre faktycznie mają słodki smak, co sprawia im seks oralny ciekawsze, podczas gdy inne mają tylko zapach. Tak czy inaczej, to pomaga stymulować swój sens i zwiększyć swoje libido.


 Tekstury


 Prezerwatywy również są w różnych fakturach. Od żebrowane do zauważony i spirale, mogą one pomóc czucia i sprawia, że ​​czujesz się więcej. Niektóre z tych teksturowanych prezerwatywy mają zarówno faktury z każdej strony, a niektóre mają go tylko na zewnętrznej powierzchni. Teksturowane prezerwatywy są świetne, jeśli jesteś hpv jeszcze wypróbować różne rodzaje prezerwatyw, bez konieczności martwienia się o dodanych substancji chemicznych w tych smakowych.


 paraliżujący


 Jest taka prezerwatywy, które pomaga trwać godzinami. Paraliżujący prezerwatywy mają niewielką ilość benzokainę, które znieczula się penis mężczyzny. Wiele z nich poradził te paraliżujący prezerwatyw do ludzi, którzy doświadczają przedwczesny wytrysk, ponieważ efekt paraliżujący pomaga im dłużej.


 Bez względu na to, co prezerwatywy wybierzesz, pamiętaj, aby mieć hpv u mężczyzn bezpieczny seks. Lepiej nosić niż mieć seks bez zabezpieczenia i chorują lub ciąży.